İş Staj ve Burs Olanaklarımız

İŞ İMKANI

Atık su ve içme suyu arıtma tesislerinde ve çevre laboratuvarlarında, suyun çeşitli parametrelerinin analizinde kullanılan test kitlerinin ve reaktiflerinin Türkiye'deki ilk ve tek üreticisiyiz. Birlikte çalışıp, değer üretecek, yaptığı işe ve firmamıza katkı sağlamak isteyen ekip arkadaşlarına ihtiyacımız bulunmaktadır.

BAŞVURU ŞARTLARI

Üniversitelerin Fen / Fen Edebiyat Fakültelerinin Kimya Bölümü veya Mühendislik / Mühendislik - Mimarlık Fakültelerinin Kimya Mühendisliği Bölümlerinden yada Meslek Yüksek Okullarının Kimya / Kimya Teknolojisi Bölümlerinden mezun olma,
Dürüstlük,
Sorumluluk bilincinin yüksek olması,
Disiplin,
Yapılan işe özen gösterilmesi,
Metodik - sistemli çalışma,
Çalışkanlık,
Tutum ve davranışlarda tutarlılık,
Çevreye duyarlılık,
Odaklanma becerisi,
Yabancı dilin (İngilizce) etkin kullanımı,

Bunların Yanında:

Yeni mezun veya daha önce kamu kurumu / özel sektör önde gelen kuruluşlarında çalışmış veya emekli çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

STAJ İMKANI

Matriks Kimya olarak geleceğin Kimyager / Kimya Mühendisi / Kimya Teknikeri adaylarına öğrenim dönemleri içerisinde firmamızda laboratuvar stajı imkanı sağlamaktayız.

BURS İMKANI

İlk ve orta öğrenimini Kastamonu' da tamamlamış,
Üniversitelerin Fen Fakültelerinin Kimya Bölümü veya Mühendislik yada Mühendislik - Mimarlık Fakültelerinin Kimya Mühendisliği bölümlerinde öğrenimlerine devam eden,
2. sınıf ve üzeri için genel akademik not ortalaması 4 üzerinden en az 2,5 olan,
geleceğin Kimya Mühendisleri ve Kimyagerlerine burs imkanı sağlamaktayız.

Burs Başvurularınız İçin:

İnsan Kaynakları Sayfasında yer alan Genel Amaçlı Formun ilgili bölümlerini doldurduktan sonra;
Öğrenci belgenizi,
Lise Diplomanızı,
Eğer 2. sınıf ve üzeri üniversite öğrencisiyseniz, akademik not ortalamanızı gösterir belge / transkripti ilgili butonlar vasıtasıyla sisteme yükleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

İş ve Staj Başvurularınız İçin:

Başvuru için gerekli koşulları karşıladığınız takdirde iş ve staj başvurularınızı yine İnsan Kaynakları Sayfasında yer alan Genel Amaçlı Formun ilgili bölümlerini doldurduktan sonra, formda yer alan buton vasıtasıyla özgeçmişinizi sisteme yükleyerek tamamlayabilirsiniz.
BİZİ ARAYIN